OBCHODNÍCI

Finanční poradci a obchodníci dostanou individuální provizní pravidla nebo je zařaďte na předem nastavené provize. MLM nebo Brokerpool.

Provizní pravidla

Každý obchodník může mít doslova jiné podmínky pro každý produkt. Nastavíme vám lineární strukturu, libovolný počet pozic s mezi-provizemi nebo BrokerPool. Rádi vám poradíme jak zjednodušit vaše současná pravidla.

Přehledná správa výjimek vám umožní pro poradce nastavit specifická pravidla pro vybrané období. Nastavte také provize za doporučení, která bude obchodník dostávat ve vybraném období a strhnou se jinému subjektu.

Přidejte na smlouvu libovolný počet poradců (tipařů) a nastavte přímo pro tento obchod rozložení provizí. Systém provize vypočte a bude hlídat i správné rozložení storna.

Oprávnění

Vytvořte a evidujte poradcům jakékoliv oprávnění, které vaše podnikání vyžaduje. Systém bude hlídat jejich platnost a včas upozorní backoffice, vedoucí týmu i poradce na jejich expiraci.

Oprávnění přidejte k produktům. Pokud obchodník nebude mít v době podpisu smlouvy platné požadované oprávnění, nepůjde takový obchod zadat do systému a budete upozorněni na chybějící opravnění.

Statistiky

Rozložení produkce mezi kategorie, partnery, produkty a zdroje. Jednoduchý přehled s širokými možnostmi filtrace. Firma, vedoucí a obchodníci mají kompletní a přesto jednoduchý přehled.

Podíl na produkci zobrazuje zapojení týmů a jednotlivců do celkového výsledku firmy. Okamžitě víte, kdo přináší jaký podíl produkce.

Vývoj produkce v čase vám zobrazí sloupcový graf. Sledujte všechny důležité produkční jednotky

  • Roční pojistné
  • Objem investic
  • Objem úvěrů
  • Počty smluv
  • Body / jednotky