STATISTIKY

Statistiky vaší produkce ve finančním poradenství. Data v tabulkách i grafech, rychlý export do excelu. Očekávané provize a vývoj kmene.

Finanční přehled

Zvolte si období a rozsah dat. Finext vám zobrazí všechny vaše finanční toky ve sloupcovém grafu a zároveň v tabulce, kterou lze vyexportovat do Excelu.

Data lze filtrovat také podle partnerů nebo produktů. Snadno se dozvíte objem provizí, storna a výplat za jednotlivé finanční instituce.

Vývoj produkce

Mějte přehled o objemu sjednaného pojistného, objemu úvěru, objemu investic, počtu smluv a případně bodů. Portál vám data zobrazí ve sloupcovém grafu a v tabulce, kterou lze vyexportovat do Excelu.

Data filtrujte podle partnerů nebo produktů. Zvolte skupinu, jednotlivce nebo celou firmu. Zadejte období do grafu a časový rozsah.

Rozložení produkce

Ihned vidíte rozložení mezi kategorie, partnery, produkty a zdroje klientů. Samozřejmě zvolte libovolný časový rozsah, nebo filtrujte podle jakéhokoliv parametru.

Procházejte strukturu vašich spolupracovníků a data v grafech se budou měnit podle vámi zvoleního týmu nebo jednotlivce. Vše se zobrazí také v tabulce, kterou si snadno vyexportujete.