SMLOUVY

Evidence veškerých údajů o klientech a smlouvách. Snadno vám přidáme libovolné parametry, které vaše obchody vyžadují. Rychlé hledání.

Jakékoliv údaje

Nedělejte kompromisy a vložte ke smlouvám a klientům vše potřebné. Přidejte libovolné množství scanů a pojištěných osob. Nastavte libovolné parametry pro každý produkt a evidujte jakékoliv připojistěni nebo pojistné částky.

Přehledná tabulka smluv se všemi dostupnými parametry bude vaším nejčastějším pracovním místem. Z tabulky se dozvíte vše potřebné, data lze filtrovat a řadit podle jakéhokoliv parametru.

FINEXT-seznam-smluv-min

Rychlé hledání

Jakoukoliv smlovu, dodatek nebo klienta najdete ve Finextu během dvou vteřin. Zadejte například číslo smlouvy, rodné číslo, IČO, PSČ, jméno poradce nebo klienta.

Portál pro hledaný výraz zobrazí shody napříč celým systémem. Okamžitě ke smlouvě uvidíte všechny další vazby na přijaté provize, vyplacené provize, intervence, reklamace a další.

Hromadný import

Pracujte se smlouvami hromadně. Snadno převedete vybrané smlouvy i s klienty na jiného obchodníka, nebo změníte jejich stav. Možné stavy smlouvy jsou nastavitelné podle vašich firemních procesů.

Portál vás notifikací upozorní na skupiny smluv, které jsou například nově vložené (bez kontroly), nebo je u nich intervence, reklamace nebo podezření na podvodný obchod.

Datová komunikace

Napojíme pro vás datovou komunikaci, kterou nabízí některé pojišťovny. Do portálu stačí zadat číslo smlouvy a zbytek dat se automaticky přenese od pojišťovny.

Z tabulky smluv se obchodník jedním kliknutím dostane do intranetu pojišťovny, kde se zobrazí aktuální informace k dané smlouvě. Uvidí platby klienta, připojištění, pojistné události a další.

Nesjednané smlouvy

Nezapomínejte na nesjednané smlouvy. Poradce je se souhlasem klienta vyfotí a nahraje do portálu. Finext bude u smluv hlídat konce a vyročí, tedy vytvářet obchodní příležitosti.

TIPZaveďte tento proces ve vaší firmě jako povinný, každý klient přeci má nějakou smlouvu, kterou mu nesjednal váš obchodník.

seznamy kontaktů

Kontakty jsou základem vaší práce. Umožněte obchodníkům vytvářet seznamy potenciálních klientů. Následně mohou poradci plánovat přímo v portále telefonáty a schůzky s potenciálními klienty.

Evidujte také zdroje a konkrétního doporučitele vašich kontaktů / klientů. Statistiky Finextu vám ve výsledné produkci zobrazí graf rozložení mezi zdroje. Snadno se dozvíte jaký podíl produkce pochází z doporučení, kamarádů nebo třeba z poradcovy rodiny.

schůzky a úkoly

Na kartě každého klienta je okamžitý přehled o všech telefonátech a schůzkách, které s ním v minulosti proběhly. K dispozici jsou také informace o výsledku schůzek a jeho osobních a rodinných smlouvách.

Rychlou kontrolou uvidíte, jestli se Aktivity plní včas nebo po termínu a jaký byl jejich výsledek. Historie obsahuje také poznámky, scany dokumentů a úkoly. Převeďte klienta na jiného obchdníka a ten získá přehled o kompletní historii.